Ayakkabı / Çanta Sektörü kategorisinde The One Awards markamız Greyder ile bizim oldu…

Pazarlama sektörünün lider bilgi paylaşım platformu Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen The One Awards’da “Yılın itibarlı Markaları” ödüllerine kavuştu. Her yıl büyük bir titizlikle konseptini hazırladığımız ödül töreninde, Ayakkabı ve Çanta Sektörü Kategorisinde “The One Awards” değerli markamız Greyder ile bizim oldu!

The One Awards 2019

İlk günden beri tüm iletişim çalışmalarını Marketing Türkiye ile birlikte yürüttüğümüz The One Awards 9 Ocak 2020’de Raffles İstanbul Zorlu Certer’de 6. kez düzenlendi. İsim çalışması ve kurumsal kimliğinden itibaren her yıl konsept tasarımlarını da gerçekleştirdiğimiz The One Awards’ın bu yılki konsept tasarımında, kendi fikirlerini ve emeklerini bir bütüne adayan ve tek bir kalp gibi atanlara bir selam vermek istedik.

“Şans Ver” İsimli Sosyal Sorumluluk Projesinde Medical Park İle El Ele…

Medical Park Hastaneleri organ bağışına yönelik “Şans Ver” isimli bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Ajans olarak yaratıcı konseptine imza attığımız kampanyanın dijital iletişimini de 360 derece yürütmekten gurur duyduk.

Daha İhraç Edilecek Çok Mutluluk Var…

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TIM) koordinasyonunda, dünyanın en büyük ithalat fuarı olan Şanghay’daki Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na (CIIE) milli katılım organizasyonu gerçekleştirildi.

Fuarda, Türkiye standına yerleştirilen dev ekran için hazırladığımız film ve görseller, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce misafir tarafından görüldü.

İhracat başarısıyla,Türkiye’nin alanında marka olmayı başarmış ürünlerinden, en güzel kolajları ekranlara yansıttık.

Dünya; Türk Kahvesi'nin kokusuyla, simitin çıtırıyla, boğazın havasıyla, Kapadokya'nın balonuyla buluştu.

Turkish Airlines ile “Hep Güzelsin Türkiye” Kampanyasına Birlikte İmza Attık

Memleketin Her Yerine 99 TL
#HepGüzelsinTürkiye

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı markası olarak her adımını ülkesine değer katma vizyonu ile atan Turkish Airlines, yine ülke turizmine katkı sağlayacak değerli bir kampanyaya imza attı. Sadece 3 gün süren ve online mecralardan duyurulan Memleketin Her Yerine 99 TL iletişimini tüm kreatif süreçleriyle baştan sona yarattık ve yönettik, 3 günde memleketin her yerinden harika geri dönüşler aldık.

Gerçekten de #HepGüzelsinTürkiye

http://glieseistanbul.com/islerimiz/yurt_ici_online_kampanya

The One Awards 2018

İlk günden beri tüm iletişim çalışmalarını Marketing Türkiye ile birlikte yürüttüğümüz The One Awards 4 Ocak 2019’da Raffles İstanbul Zorlu Certer’de 5. kez düzenleniyor. İsim çalışması ve kurumsal kimliğinden itibaren her yıl konsept tasarımlarını da gerçekleştirdiğimiz The One Awards’ın yeni konsept tasarımı geleneği sürdürerek metal üzerinden hazırlandı.

Kral Şakir ve Greyder marka işbirliği çocuklarla markayı birbirine bağladı…

Markamız Greyder’in çocuklara özel ürün grubu Greyder Kids, ajansımızın önerisi ile sevilen çizgi dizi Kral Şakir’in sinema filminin ana sponsoru oldu. Filmin içerisinde yer alan Greyder Kids Gezegeni markanın izleyen her çocuk tarafından tanınmasını sağladı. Greyder, bu kategoride çizgi dizinin sevilen kahramanlarının lisanslı ürünlerini üreterek, çocuklara okul çantaları, kalem kutuları, panduflar ve ayakkabılar da sunarak çocuklarla kurduğu bağı güçlendirdi.

Maze Awards Hong Kong’ta Altın Madalya bizim.

Turkish Airlines 5 Sense - Go Beyond konseptimiz kapsamında ‘outdoor’ kategorisinde en iyi otobüs kampanyası dalında hazırladığımız tasarım Altın Madalya ile ödüllendirildi. Maze Awards ekibine teşekkürler, bu gurur hepimizin.

MTR Advertising OOH – Poster Merit Award 2018 birinciliğimiz kutlu olsun.

Turkish Airlines 5 Sense - Go Beyond konseptimiz kapsamında hazırladığımız tasarımlar Hong Kong MTR Advertising OOH – Poster Merit Award Creative Poster dalında birinciliği kazandı.

Tühid Altın Pusula En İyi İç İletişim Ödülü

Ajans olarak kurumların iç iletişim çalışmalarına önemli katkılar sağlıyoruz. Bunların belki de en ön plana çıkanları Turkish Airlines için hazırladığımız “Birlikte farklıyız” iç iletişim projesi. Projemiz hem stratejisi hem de yaratıcı tasarımları ile TÜHİD ALTIN PUSULA ödül töreninde İç İletişim kategorisinde ödüle layık görüldü.

Teknoloji kategorisinde The One Awards markamız LG ile birlikte bizim oldu…

Hayat sürprizlerle dolu. Mesela daha isim çalışmasından itibaren emek verdiğiniz The One Awards bir gün gelip sizin olabiliyor. 2017 yılının en itibar artıran markaları arasında The One Awards teknoloji kategorisinde LG ve ajansımız Gliese İstanbul’un oldu.

San Francisco Hat Açılışı Uçak Giydirme Dünya Basınında…

Yetenekli sanat yönetmenlerimiz uçağın bir tarafını San Francisco’ya, bir tarafını da İstanbul’a özgü sembollerle oya gibi işlediler. Giydirilen uçak öyle bir etki yarattı ki Amerika Birleşik Devletleri’nde basında yer aldı.